| Loretta a întrebat:

Am o vopsea semipermanenta(funky red) si vreau sa-mi fac cateva suvite. Cum mi le fac singura acasa? Multumesc. Dau fundita!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| AleandraIleana98 a răspuns:

O prepari asa cum spune pe cutie apoio aplici pe suvitele de par peste care o sa pui o folie de aluminiu(pe cele vopsite) invelesti parul intr-un prosop apoi peste un timp te speli si te usuci

2 răspunsuri:
| Loretta explică:

Ea este deja facuta, nu trebuie s-o mai prepar.big grin

| Adina_6421 a răspuns:

Vad ca ai 12 ani?
Wow, mama ta te lasa sa iti faci suvite la virsta asta?
Hum. ok.
Pai daca mama ta te lasa. spune-i ei sa ti le faca, de obicei fiecare mama stie acest lucru.
Dar. sa stii ca orce vopsea iti strica parul. Si, nu ar fi frumos la anisorii tai sa iti strici parul. Esti frumoasa asawinking