| ioana375 a întrebat:

Am ochi verzi, iar parul meu natural este castaniu deschis. As dori sa ma vopsesc blonda dar nu stiu ce nuanta de blond sa aleg si de la ce marca de vopsea. Pareri? :d

4 răspunsuri:
| dodo1530 a răspuns:

Nu ceva stralucitaor/ lucios, cat mai natural si mai spre galben, intr-un fel de a spune, ca sa nu arati ca una de pe E85.

Succes cu alegerea culorii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti alege un blond platinat.
http://www.emag.ro/......EF1P3HBBM/
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-as recomanda sa te vopsesti roscata. Roscatul se potriveste mai bine decat blondul. Daca ai ochii de o culoare deschisa de verde, atunci poti sa te vopsesti cu un roscat mai aprins, sau blond pal. Daca ai verde pal la ochi ai putea sa te faci blonda, dar un blond nu foarte puternic, pentru ati scoate ochii in evedinta. Sper ca te-a ajutat happy

| NameoftheCentury a răspuns:

Mai frumos e castaniu.