| MartinAlabert a întrebat:

Am ochii mari ce sa fac sunt rotunzi si mari si negrii.
Ce sa fac?
Sunt ca cei ai lui Mila Kunis dar mai urati putin.

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Nu dispera, nu sunt urati! Chiar sunt foarte frumosi asa cum ti-a lasat bunul Dumnezeu! Sa fii multumita ca esti foarte frumoasa si cred ca esti de o frumusete rara si multumeste-i bunului Dumnezeu ca ti-a creat o fata frumoasa, luminata si cu ochii rotunzi si frumosi de o rara frumusete exotica!

8 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Trebuie sa invatam sa ne iubim asa cum suntem. In felul asta atragem si iubirea celorlalti. Frumusetea sta in diversitate. Ochiul, urechea, gatul, marimea capului si multe altele nu putem sa le schimbam. Dar ia exemplul florilor din gradina. O garoafa nu e ca o regina noptii, insa amandoua au farmrcul lor; e greu sa spui care e mai frumoasa. Chiar si floricica aia de musetel are frumusetea ei.

| anamariarot a răspuns:

Ai sansa de a te bucura de o culoare foarte rara(si foarte frumoasa, de altfel) a ochilor si tu spui ca sunt urati? Persoanele cu ochii negri au o privire foarte patrunzatoare. Iubeste-te asa cum esti!
Pune-ti un ruj rosu, iti va scoate feminitatea in evidenta si va fi superb contrastul dintre ochi si buze happy

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Sa mergi si sa iti iei o shaorma cu tot ce iti place tie, sa te uiti la serialul tau favorit si sa te apreciezi pe tine. Altii si-ar dori ce ai tu. Dar daca vrei sa te schimbi ai putea incerca cu makeupul.
O seara frumoasa

| Ionut621 a răspuns:

Mila, ce bunaciune...
Acceapta-te cum esti, nu ai ce face.

| kta1999 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic.Mie chiar imi place persoanele cu ochii mari ''iesiti din orbita''. Bucura-te de ceea ce ai, bucurate ca esti sanatoasa.

| smaly a răspuns:

Draga mea sunt fara splina si nu pot sa fac efort mare si tu vorbesti de ocbi mari. Esti o norocoasa si frumoasa draga mea!

| Radu345 a răspuns:

Oh! Ochii nu sunt urâți.Sunt frumoși in femeile lor.Atâta timp cât vezi, bucura-te și nu îți mai fa probleme de genu.
Normal ca îți poți pune lentile albastre sau verzi dar nu le văd rostul.
Sunt sigura ca ochii tai sunt perfecta așa cum sunt.

| Poenariu_Viorel_1999 a răspuns:

Transplant de ochi