| lovelovelove a întrebat:

Am parul asa cum sa explic o combinatie de ondulat cu drept deasupra drept si dedesubt cret si cu fir subtire sad cum pot sa ma tund? acum trece putin de umeri cum as putea sa-l tund sa stea mai frumos? ma gandeam sa-l filez cum ar fi?

2 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Fileaza-l si in spate sa fie in V, se vad frumoase buclele de pe dedesubt si mai iei si din volum. Si eu sunt creata si cunosc fenomenul de "ciufulire" pe deasupra, dupa cateva zile de la spalare. sad

| Sakura_4185 a răspuns:

Daca ai parul drept mai sus inseamna ca il ai gras.la carare parul meu era gras si parea drept si mai jos era cret, exact ca tine! trebuie sa te tunzi in scariwinking si sa scurtezi parul asa va sta cret