| anonim_4396 a întrebat:

Am parul ceva de genul asta: https://imgur.com/a/aykCgnH. Dar putin mai lung si putin dat si pe o parte. (O combinatie dintre dat pe spate si pe o parte)

Ieri am fost sa ma tund, doar pe parti. Dar in timp ce ma tundea, nu stiu ce a facut sau cum a facut dar a venit cu masina pe partea dreapta, sus unde am parul mare. A taiat cam 1, 5cm.

Tot pe acelasi site aveti mai jos si o imagine in care am incercat sa explic daca nu ati inteles. ( ce e cu rosu e cum a taiat el)

Acum, nu stiu ce sa fac... Cam in cat timp o sa creasca inapoi? Mie de obicei imi creste repede parul.
Si ce as putea sa fac "sa ascund" partea aia, sa fac sa nu se mai vada pana o sa mai creasca :/

2 răspunsuri:
| Ana1687 a răspuns:

Foloseste ulei de par si poarta sepci, palari sau caciuli mai des

| Aphmau01 a răspuns:

Prindeti-l in coadă până când crește și da ți cu un tratament de creștere, cu ar i uleiul de ricin...