| Anafjfj a întrebat:

Am parul gri închis și vreau sa mă fac saten.O sa iasă aceasta culoare?

4 răspunsuri:
| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Decoloreaza.ti mai intai parul cu apa oxigenata apoi fa.l saten ca sa fii sigur/a ca iese bine nuanta

| Anafjfj explică (pentru flaviusvampirdeiasi):

Dacă dau așa cu vopsea nu o sa iasă?

| flaviusvampirdeiasi a răspuns (pentru Anafjfj):

Nu stiu. Depinde ce saten vrei. Daca vrei ceva mai inchis atunci merge dar daca vrei un saten mai deschis adica un blond inchis atunci eu zic sa il decolorezi mai intai. In fine daca nu vrei sa risti poti sa te duci la coafor si sa inteebi acolo

| Anafjfj explică (pentru flaviusvampirdeiasi):

Dacă as folosi un saten cu nr.5 ar ieși?