| dEutSa_8892 a întrebat:

Am parul lipsit de volum si se toceste mult... ce sampon as putea sa folosesc sa fie altfel?! ma spal de 2 ori pe saptamana, km la 3-4 zile...de exemplu ma spal duminica si ma mai spal si miercuri seara... ce as putea sa folosesc sa am parul mai plin de volum si sa nu mi se mai ingrase asa repede?! multumesc!

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa folosesti balsam.Balsamul protejeaza parul si in plus ti-l si descalceste.
Ca sampon ti-ar recomanda Wash&Go.Mereu aveam un volum incredibil cand il foloseam.
Succes!

4 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Pantene pentru par cu tendinte de ingrasare, subtire si lipsit de volum.

daniela
| daniela a răspuns:

Wash & go, da volum oricarui tip de par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Spală părul cu șampon cu provitamine, apoi o mască regeneratoare pentru păr degradat.
Pa, pa.

| Ella_6365 a răspuns:

Wash&go iti da cel mai mult volum dupa parerea mea, dar e bine sa mai ai si alifii si lucruri pentru par epe langa sampon