| anonim_4396 a întrebat:

Am parul lung si drept, cum as putea sa ma tund sau sa il fac mai diferit? aveti idei? m-am cam saturat sa stau cu el asa, fara nicio forma, drept si pe spate. Si nu mai vreau, in scari sau eu instins, nu mai imi place. Aveti idei, imagini? ce var placea voua? dati-mi idei

Răspuns Câştigător
| maryangelll a răspuns:

Daca ai fata rotunda tunde-l bob sau daca ai fata ovala sau mai lunga nu-yi va sta bine cu parul scurt asa ca fa-ti breton si tunde-l filat sau in V, si poti sa-ti faci bucle cu o perie speciala pentru a-ti mai schimba lookul. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| anonim_4396 explică (pentru maryangelll):

Interesant, ca am fata ovala si chiar am breton, dar am renuntat la el, il fac in V cum ai zis tu, l-am avut asa acum 2 ani si mi-a placutwinking
Mersi mult, nu ma gandeam sa il fac asabig grin

| maryangelll a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu multa placere :*. Si eu am fata ovala, mi-am tuns parul in V si mi-am facut breton pe o parte si este singura tunsoare de care sunt cu adevarat multumita fiindca ma prinde ft bine chiar daca il intind sau daca il ondulez.

6 răspunsuri:
| Deea236 a răspuns:

Http://www.womenhairdesing.com/......n-in-2011/ nr. 2

http://allbesthairstyles.tk/hair-styles-2012/short-bob-hairstyles-2010.html nr. 2, 5, 6, 9 si 10

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0&tx=45&ty=99

http://www.google.ro/......tp?/imgres jpg&w=385&h=485&ei=7QZuT4GtNYvhtQbL9LiMAg&zoom=1&iact=rc&dur=110&sig=108765650323505918886&page=10&tbnh=135&tbnw=107&ndsp=21&ved=1t:429, r:16, s:184&tx=51&ty=78

Sper ca te-am ajutat! Fundita? :x

| Bubulin4ik a răspuns:

Eu tot lung l-am avut, da mai eri m-am tuns bob uniform si e superr:happyBafta incearca si tu) mai ales ca e in voga acum:*