| LollipopWithHeroin a întrebat:

Am parul pana la jumatatea gatului, ondulat.Ar fi o idee buna sa ma tund in trepte? O colega a mea cu parul ceva mai lung si mai drept e tunsa tot in trepte si ii sta super bine! P. S. Sunt cea din poza.(fata ovala, ochi albastri, par blond inaltime 1, 56, slabuta cu forme)

Răspuns Câştigător
| DTralala a răspuns:

Da, in scari ar fi foarte bine! Sunt sigura ca ti'ar sta super!happy

1 răspuns:
| xibalba a răspuns:

Cred ca e o idee buna sa il lasi sa mai creasca, mai mult de atat. Unde ai putea sa faci trepte in par, ca oricum e destul de scurt?