| DiannaDi a întrebat:

Am parul saten inchis nevopsit si am doua variante. Ori sa il vopsesc intr-o nuanta de ciocolatiu ori sa imi fac Șuvițe blonde. Dar ma tem si sa nu il distrug pentru ca este lung si sanatos

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Poți să te decolorezi și să ai păr sănătos în continuare, dar la un preț piperat și de asemenea investiție de timp(nu doar atunci ci și îngrijirea pe parcurs). Dar dacă nu vrei să-ți asumi acest efort mergi pentru ciocolatiu.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vrei sa devii "blonda"?
Vopseste-te!
Dupa vopsire sigur nu vei mai avea parul sanatos.

| Invictusman a răspuns:

Lasă-l asa natural. Parul șaten e frumos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolatiu

| Anuket a răspuns:

Votez pentru ciocolatiu.

| Alexia1208 a răspuns:

Bună draga mea! In prezent sunt vopsita balayage tot de la un șaten închis. Parul meu nu e distrus absolut deloc. Cred ca, contează foarte mult și coafeza dar și produsele. Trebuie sa folosească un decolorant mai slab dar va trebui sa stai mai mult cu el. Eu am stat cam 5-6 ore cu decolorantul in cap iar parul meu arată foarte bine. Un șampon bun in caz ca te gândești la blond este cel de la Fanola https://www.hnicosmetice.ro/......000ml.html
și masca pentru par degradat https://www.hnicosmetice.ro/......500ml.html