| MisSToXiC a întrebat:

Am parul tuns bob si nu stiu ce as mai vrea a ma tund e draguta frizura o parte mai lung si una mai scurt, sau sa mi las sa creasca? funditalove struck:*

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cum crezi tu ca e mai bine, si eu l-am avut tuns bob, dar din decembrie anul trecut tot il las sa creasca pentru ce imi doresc sa il vad din nou lungggggggggg si as vrea sa-l fac permanent sa vad cum imi sta creata rauhee hee

| CarmenR a răspuns:

Arunca o privire aici, poate te inspiri http://www.karena.ro/......e_in_voga. Mult succes!

| LifTwist a răspuns:

Si eu sunt tunsa asa, si mi se indoaie, astept din septembie sa imi creasca la loc, il am egal si il las sa creasca, dar cu timpul si cu zilele va creste la loc' =D

| tpuu a răspuns:

Nu. nu ti-l tunde.

Lasa. l sa creasca.happy
ai sa vezi ca dupe ca o sa il tunzi o sa regretiwinking

lasa-l sa creasca.big grin

sper ca te-am ajutata

| aaaa12345 a răspuns:

:asa-l sa creasca si vezi tu dupa

| Monica a răspuns:

Si eu sunt tunsa asa! O ador, practic.
Nu stiu.Depinde de tine daca vrei sa ti-l lasi sau daca nu vrei...Eu mi-l las.si mi-l tai in V, treptat.Adica,tot asa.doar ca mi-l las lung.love struck