| afrodita3333 a întrebat:

Am pielea deschisa la culoare chiar foarte deschisa si ochii capruri.Creteti ca ar trebui sa ma vopsesc mai deschis(sa merg spre nuante de blond)sau mai inchis(spre ciocolatiu/roscat)? Am parul saten mediu si nu m-am vopsit niciodata.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Un blond coniac ar fi superb-acel blond cald cu nuante rosiatice:X

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca un ciocolatiu /roscat

| LolaLollita a răspuns:

Nuante de blondwinking poti incepe cu suvite f subtiri si treptat sa-ti deschizi tot parul

| diavolitadulce a răspuns:

Mai bine mai inchise. cu cat ai parul mai inchis a culoare cu atat te arata mai palida

| MerVeilleuX a răspuns:

Ciocolatiu şi roşcat. tongue

| FashionQueen a răspuns:

Ciocolatiu sau roscat, clar. La piele deschisa la culoare, nu merge deloc blondul laughing. Din punctul meu de vedere. happy

| eddy88eddy a răspuns:

Ciocolatiu