| blairelovesmusic a întrebat:

Am pus un tricou gri la spalat si dupa ce l-am scos am vazut ca are niste pete mari bej. Acum vreau sa-l fac alb pentru a-l purta in continuare. Se poate cu clor?

Răspuns Câştigător
| mihaela162007 a răspuns:

Da, se poate, dar ai grijă să combini clorul cu apă și să-l lași câteva ore sau chiar mai mult într-un lighean, unde este combinația de clor+apă, în cazul în care este mai mult clor decât apă este posibil să-l faci galbenrolling on the floor