| stephanny a întrebat:

am o problema de cand sunt micuta, am un par subtirel si se incurca mereu, ce as putea sa-i fac? am incercat diferite creme si solutii si nimic.

8 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Iti recomand samponul natural rose valley, intareste firul de par http://atshopping.ro/product.php?id_product=33

| LoveBlind a răspuns:

Incearca cu ulei de rigin in fiecare seara iti iei din varfuri pui ulei si stai cu el vreo 2 oare...(uleiul de ricin il gasesti la farmacie casta maxim 5 lei)Sper ca te-am ajutat.Succes!:*

| LoveBlind a răspuns:

Ricin*ora*big grin

| Bijou a răspuns:

Incearca un sampon natural de calitate http://forever-aloe-vera.eu/produs/204

| stephanny explică:

Am incercat cu placenta de la kallos si nimic.

| Mariana155 a răspuns:

Inainte sa faci baie te dai pe tot parul in special la radacina cu ulei de ricin si stai cu el asa, vreo ora dupa care te speli pe cap. Aplica aceast tratament de 2 ori pe saptamana.

| ceasca5 a răspuns:

Pai ori poartal prins in coada ori taiel fiindca nu va merge cu nicio crema asa ca numai cumpara ca doar iti stici parul.Dar de la mine ai incercat sa verbesti cu un frizer sau cu un doctor?

| Fernandez a răspuns:

Poti sa incerci masca de par din placenta de animale de la kallos. Am avut si eu aceeasi problema si pentru mine a functionat si in plus iti face parul fin si stralucitor