Întrebare recomandată | NYØ2002 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Ce beneficii are masca de par cu keratina?

7 răspunsuri:
| Marbea a răspuns:

Cuminteste parul, il face mai stralucitor. Dar poti cauta pe google si citesti detaliile in descriere.

| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Regenereaza parul si hidrateaza

| NYØ2002 explică (pentru NiculaiMarianTraian):

Ajuta la parul degradat?

| NiculaiMarianTraian a răspuns (pentru NYØ2002):

Da, chiar foarte mult

| vulpitaa18 a răspuns:

Face parul mai stralucitor

| 1320shadow a răspuns:

Nu stiu

| AnneCMarie a răspuns:

Umple zonele deteriorate ale parului și face parul mai puternic, mai sanatos si mai stralucitor. Asigura netezirea, durabilitatea si stralucirea parului slabit. Intareste stratul exterior al firelor si sigileaza umiditatea, furnizeaza parului proteinele necesare, le da energie si vitalitate.