| Ionelarebela a întrebat:

Am si eu o intrebare daca tr un email la o adresa imi ia bani :d

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Nu, numai cind trimiti sms-uri prin telefon iti ia bani, email-ul este legat de reteaua de internet si este gratuit.

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu iti ia bani!

| Alecsanndraa a răspuns:

De unde sa iti ia? nu

| BybyBlondina a răspuns:

Din cate stiu eu nu...

| andreutza94 a răspuns:

Nu, sigur ca nu iti ia bani.

| _pink a răspuns:

Nu, emailurile sunt gratuite, asta in ideea ca trimiti de pe calculator si ai abonament la internet. Daca trimiti de pe telefon si nu ai optiunea pentru internet activata te va taxa in functie de stai pe internet deci vei plati si pentru un e-mail trimis.

| negescuvlad a răspuns:

Nu, doamne unde traiesti in pestera?