| deea69 a întrebat:

AM SI EU O INTREBARE... vreau sa-mi pun si eu piercing in buric insa nu stiu vreun salon din arad...care ma puteti ajuta si pe mine sa-mi spuneti un salon unde se face pierce in buric in Arad?!? mersi

3 răspunsuri:
| newshtrutuale a răspuns:

Nu stiu sigur, dar pe langa billa e un salon unde se fac si tatuaje, incearca acolo. happy

| Andreea_2177 a răspuns:

Vezi ca pe www.getwild.ro e o sectiune Saloane Tatuaje si Piercing... vezi daca gasesti un salon pentru Arad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am piercing in buric si sunt din arad da add pe id dog_german_cool_jass si vb... e mai complicat de explicat locatia salonului e undeva in oras