| marihen a întrebat:

Am și eu o mică întrebare... abia ce mi s-a uscat părul și m-am dat cu o spumă. Acum este foarteeee creț, dar cum pot face să-l am creț pe toată perioada săptămânii? Îl am creț doar după ce fac baie.

3 răspunsuri:
| Omis a răspuns:

Ar fi cateva metode, dar nu abuza de ele, sa nu ramai fara par.

1. Creionul si placa
2. Paiurile
3. Staniolul
4. Permanent(e o solutie, insa nu ti-l recomand, mai ales daca esti tanara)

Cat despre celelalte, n-am sa stau sa explic pas cu pas, gasesti tutoriale pe Youtube.

| MihaelViorel a răspuns:

Baga degetele in priza!

| Tpu2312 a răspuns:

Încearcă să-l dai cu spumă și apoi usuca-l cu feonul.