| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema. Sprancenele mele sunt inegale si aș vrea să fac o "Nebunie", dar în beneficiul meu si să mi le pensez/epilez total ca mai apoi să-mi creasca dar nu sunt sigura ce acest lucru. Forma a fost distrusă de una dintre cosmeticienele la care am fost, dar abia în timp am observat că una e mai sus si una mai jos. În poze mai ales. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Nu face prostia sa le razi sau epilezi total.
Nu mai umbla deloc la forma, lasa-le sa creasca 3luni si dupa du-te la un salon mai fancy care lucreaza cu sablon.

2 răspunsuri:
| Miruna1239 a răspuns:

Nu le epila. Lasa le sa creasca macar 6 luni sau daca vrei sa grabesti acest proces poti da cu ulei de ricin cu vitamine, ajuta extrem de mult si se gaseste la toate farmaciile. Aplica seara si lasa l asa pana dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine nu.