| CoZmIInEL a întrebat:

Am si eu o mica problema. In 3 saptamani este balul bobocilor si vreau sa stiu daca exista firme care inchiriaza costume.

Răspuns Câştigător
| CoZmIInEL explică:

E imposibil sa nu fie in orasul in care stai magazine din astea, locale. Se mai pot inchira de la teatru. De pe site-uri nu-i asa ok sa inchiriezi.

2 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Sunt firme la care poti inchiria costume, dar in general se inchiriaza cu mai mult timp inainte. Asa repede s-ar putea sa nu mai gasesti disponibil mai nimic

| CoZmIInEL explică (pentru cookie01):

Imi poti spune niste firme+site, daca stii?