| mateisitudor a întrebat:

Am sprancele prea stufoase. Pot sa le răresc? Sa mai iau din ele cu masina de tuns ma gândeam

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un salon să ți le facă aia cum trebuie. pentru liniștea ta poți să-i zici de la început să-ți lase o formă cât mai masculină dar să nu mai fie atât de stufoase, probabil o să ți le tundă sau ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boss eu le scurtez cu foarfeca laughing

| Speranta12 a răspuns:

Nu. Cu penseta. Dar nu te pensa tu de capul tau, ca s-ar putea sa iasa hidoasa noua forma a sprancenelor. Cel mai bine te duci la un salon. Si barbatii se duc sa se ingrijeasca.

| mateisitudor explică (pentru Speranta12):

De pensat ma fac ca oricum creste de capul lui. Dar am sprâncenele dese si stufoase

| Speranta12 a răspuns (pentru mateisitudor):

De aia trebuie sa te duci la salon. Nu-ti strica!

| ValentinGabi a răspuns:

Nu e bine cu mașina! Du te la salon mai des si o să le ții pe loc

| AlexExxz a răspuns:

Nu cred că ar fi o idee bună să te dai cu mașina de tuns pentru că e posibil să faci iritație, recomand penseta.