| Sara2 a întrebat:

Am tinut 15 zile regim in care am slabit 4 kg jumatate, a 16 zi am stricat regimu adica ieri am fost invitata la ziua cuiva si am mancat pizza si tort, si mi s-a umflat burta, am facut cand am venit 1 ora de sport (de regula faceam 30 min) am zis ca pana dimineata se duce burta dar nu s-a dus sad ce sa fac? m-am saturat sa fiu grasa, aveam 65 la inceputul regimului acum am 60.5, dupa ziua de ieri parca mi-e frica sa ma urc pe cantar, vreau niste sfaturi in care daca mananci ceva iti faci o pofta sa nu te ingrasi asa vazand cu ochii

Răspuns Câştigător
| vLooM a răspuns:

Fa exercitii pentru abdomen(6-10 serii cu 10-20 repetari) in fiecare zi si o sa vezi ca nu o sa mai ai burta.

| Sara2 explică (pentru vLooM):

Cam cate abdomene pe zi? eu fac 200

| vLooM a răspuns (pentru Sara2):

Sunt mai multe feluri... iti las niste link-uri si faci la fel 6-10 serii, 10-20 repetari. (din cate am citit esti fata.
https://www.youtube.com/watch?v=LOJ9CGoKLyE
https://www.youtube.com/watch?v=lCYWhZOmc3g

Succes :)

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Controleazate si mananca mai putin dulce, etc. Iti poti cumpara o bicicleta sa pedalezi toata ziua asa o sa scapi de greutatea nedorita intr-un timp mai scurt.

| Iyulia3712 a răspuns:

Nu mai incerca atatea diete. Daca vrei intr-adevăr sa slabesti prin regimuri alimentare ele trebuie sa devina reguli, adica sa le tii întodeauna. Daca nu fa cat mai mult sport si nu mai manca dulciuri si fast-food. Daca tii o dieta un anumit timp iar apoi te lasi pui la loc toate kg sau chiar mai multe.

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru Iyulia3712):

Cel mai bun răspuns!

| Iyulia3712 a răspuns (pentru AnnaaaMaria):

Multumesc Ana Maria laughing

| alex291 a răspuns:

Mănâncă mai mult legume si fructe. Acestea nu îngrașă.

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru alex291):

Depinde de combinații și cantități