| AnneM123 a întrebat:

Am un eveniment la care va trebui sa stau pe tocuri de la 11 dimineata pana la 6 dimineata... doar o ora in care stau fara ei, cum voi rezista? Stiti vreo metoda sa nu ma doara sau sa fac in acea pauza de o ora incat cand ii incalt iar sa nu ma doara?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu-ti lua tocuri, poarta altceva

| Lioana a răspuns:

Daca te chinuie atat de mult de ce nu renunti la tocuri? Nu cred ca te obliga nimeni sa-i porti, mai ales daca dureaza atat de mult evenimentul. Gaseste niste pantofi comozi cu un toc mai mic.

| Aurora99 a răspuns:

Salut! Daca tii asa de mult sa porti tocuri, desi te pot face sa ai dureri imense de picioare, uite aici un link legat de ingrijirea picioarelor si alte lucruri despre pantofi.La finalul videoclipului(mai exact de la minutul 15:20) iti sunt prezentate niste mici exercitii care te vor ajuta de fiecare data cand urmeaza sa porti tocuri in urmatoarele zile. Sper sa ajute, scuze, videoclipul nu se poate gasi fragmentat.O zi frumoasa!

https://youtu.be/W6_ZRnRFhO0