| anonim_4396 a întrebat:

Am un parfum 1 milion private as vrea sa stiu cum imi pot da seama daca e original sau e fake?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca l-ai cumparat dintr-o parfumerie mare si ai platit peste 200-300 lei, atunci este parfum original.
Parfumul pentru bărbați Paco Rabanne 1 Million este foarte căutat, cumpărat și apreciat de bărbați ceea ce îl face să fie prezent și pe piața neagră. Trebuie să aveți grijă de unde cumparați parfumul, să fie un magazin de încredere și sa nu achizitionați un parfum contrafăcut.
De obicei, parfumurile contrafăcute sunt mai ieftine și diferă puțin și aspectul ambalajului.
În magazinele online prețul unui Paco Rabanne 1 Million 50ml pornește de la aproximativ 200 Lei iar cel de 100ml la 299 lei.