| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten care trebuie sa plece in bucuresti dar vrea sa stea la un hotel.as dori sa imi puneti ce hoteluri de 2 stele sunt mai bunicele.sa nu coste nici foarte mut pentru ca vrea sa stea o perioada de 3 saptamani

Răspuns Câştigător
| Krina a răspuns:

Eu cand plec in delegatie stau intr-un bloc rezidential in regim hotelier.Sunt apartamente de lux, super dotate.Se gasesc pe strada Maltopol nr 22, in sector 1 (intrebi de domnul Vladuca). E usor de gasit, aproape de City Grill, Piata Victoriei.Acolo este sediul central, locatii sunt mai multe in Bucuresti.
Poti face rezervare pe urmatoarea adresa : http://www.iturism.ro/contact_hotel_Stil%20Victory%20Suites_2309.html
Merita! Servicii deosebite si pret foarte bun.

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Mai bine inchiriaza o garsoniera de la particulari. Sunt pe anuntul.ro. In jur de 35-40 E pe zi. Si la perioade mai mari, unii fac discount.

cristian
| cristian a răspuns:

Poate sta si la o pensiune.

| loredanarotariu a răspuns:

Ii recomanda sa apeleze la serviciile Bucharest Hotels
www.bucharesthotels.ro

Ei colaboreaza cu marea majoritate a hotelurilor din Bucuresti si pot oferi cel mai bine informatii despre cazari. Sunt si mai ieftine cazarile prin agentia asta.

| viaromania a răspuns:

Cauta si compara hoteluri pe www.hoteluri-romania.com