| ReignForest a întrebat:

Am unghiile date cu gel(colorat),merge să dau cu ojă semipermanentă peste(primer, bază, culoare și top coat? Am un colț al unei unghi rupte(peste am gel) dar dacă dau gelul jos nu știu cum aș putea repara unghia.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e Ok. Încarci prea mult unghia mai. Te complici prea mult.
Eu îți propun sa te duci, sa îți dai gelul jos, sa îți cureți bine unghiile, le tai suficient cât sa păstrezi o poema corecta apoi îți pui oja semi.

| troleibuz a răspuns:

Ce limba ciudata.