| DuDaaaaa a întrebat:

Am varsat de vantcrying
credeti ca bubele de pe fata imi vor afecta tenul?

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Phaai in primul rand nu te scarpina
apoi zii mamei tale sa intrebe la farmacie de o solutie pentru problema ta.

ai grija sa te faci bine
ppaa

5 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Nu o sa-ti afecteze tenul, vor disparea... important e sa nu te scarpini... ca sa nu-ti ramana semne. deci, NU TE SCARPINA si totul o sa treaca. si eu am avut happy

| Băscuţă a răspuns:

Eu am avut si nu mi-a afectat tenul...

| addme a răspuns:

Daca nu te scarpini sau le rupi nu o sa iti afecteze tenul! daca te scarpini o sa iti ramana semne sad
ai rabdare si fi calm/a

| Vio90 a răspuns:

Doar daca le spargi ...eu am un semn in frunte si acum happy Asa ca abtine-tehappy

| lLarRyil a răspuns:

Eu cred ca nu.pentru ca si eu am avut si nu am patit nimicbig grin stai linistitabig grin