| CosminDarkSmyle a întrebat:

Am vazut la televizor la Teleshopping un produs pe nume Ricapil Rapid si vreau sa stiu daca are efecte impotriva caderi parului asa cum spun eu! Dau funda+Vot!

3 răspunsuri:
| Farmec a răspuns:

Căderea părului se află pe lista problemelor cu care se confruntă foarte multe persoane, atât femei cât şi bărbaţi. Ea poate avea o serie de cauze, atât externe organismului, cât şi interne, iar netratată la timp poate avea consecinţe grave atât din punct de vedere fizic, cât şi psihic. In cazul samponului: Complexele bioactive Procapil şi Biocapigen acţionează sinergic pentru eliminarea cauzelor care atrofiază rădăcina firului şi inhibă formarea de noi foliculi piloşi. Prin îmbunătăţirea metabolismului celular se activează creşterea părului şi se întăreşte şi rădăcina firelor existente.
In cazul serului Principiile active de bază ale serului sunt Procapilul, care împiedică atrofierea foliculilor piloşi şi stimulează creşterea activă a firelor de păr şi Biocapigenul, care reglează secreţia glandelor de la nivelul scalpului pentru creşterea sănătoasă a părului.
Recomandam sa folosesti minim 1 luna de zile ambele produse pentru rezultate optime!

| iam2good2u a răspuns:

Iti imaginezi ca e caterinca...stii care e singurul lucru care opreste caderea parului?

podeaua

| Deutsuuu a răspuns:

Nu am idee, insa Ginsengul este foarte bun.