| bmerry a întrebat:

Am vazut o geaca foarte frumoasa la o fata pe strada si m-ar interesa tare mult brand-ul, pentru a o putea achiziționa. Geaca era lunguta, pana deasupra genunchilor. Era army style iar la mâneci si guler avea blăniță mov. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

Gen cum poarta Era Istrefi in videoclipul de la"bonbon"?

| bmerry explică (pentru BloodyLips):

Era in stilul ala... doar ca print-ul era chiar army. Era diferita fata de cea din video

| BloodyLips a răspuns (pentru bmerry):

Ah,okey.Bafta!

| DragosMentol a răspuns:

Cred ca se refera la aceasta:
https://www.olx.ro/......7u71U.html

| Rus_Alina_1997 a răspuns:

Cred că te referi la geaca Bon-Bon Army. O poţi gasi şi pe magazinele online de pe Facebook. Costa 250 lei pe Facebook.