| SometimesSomehow a întrebat:

Am vazut peste tot o gramada de replici ale parfumurilor originale, dar totusi nu gasesc Calvin Klein - Be. Este unisex, am avut cel original, dar as vrea sa incerc si replicile astea. Daca stie cineva unde as putea gasi... Multumesc aniticipat!

1 răspuns:
| hunea a răspuns:

Incearca la refan sunt foarte ieftine am avut persista destuul de bine la cat costa.au recipiente cu pulverizator.incearca.este in jur de 20 de lei aici vei gasi mult mai multe detalii. http://www.parfumuri-refan.eu/parfumuri.html