| tpu1234 a întrebat:

Anul acesta se mai poarta UGG-urile?

3 răspunsuri:
| Păpușica_2939 a răspuns:

Buna. Anul acesta se poarta de toate de la college shoes la ugg bots de la platforme cu toc inalt la cizme pina la genunghi-cam ca si anul trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy
Se poarta UGG-uri colorate!

Le iubim, iremediabil. Pentru că sunt comode. Pentru ca sunt călduroase. Pentru că sunt uşor de asortat. Pentru că merg şi cu blugi şi cu rochie. Pentru că le poţi purta şi vara şi iarna. Pentru că sunt vesele. Pentru că sunt colorate. Şi da, iarna asta se poatră UGG-urile colorate! Le cunoaştem de iarna trecută şi de atunci nu ne mai dezlipim de ele. Iar in sezonul toamna-iarnă 2010` sunt şi mai trendy. Ugg-urile au prins culoare! Le găsim in toate nunaţele.
In concluzie se poarta UGG-urile!happyo zi frumoasa`:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da