| niculitelski a întrebat:

Apa micelara de la lidl e ok? Ar putea diferi prin prisma ingredientelor, insa nu contine parfum sau parabeni, deci e ok?

2 răspunsuri:
| Adina199990 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa consulți un medic dermatolog, iar el te va lamuri mult mai bine decat orice parere de aici. Pielea noastra diferă foarte mult si nu conteaza daca la altcineva e ok, dacă la tine are alt efect.Eu de exemplu sunt alergica la apa micelara de la Nivea.

| Adry05 a răspuns:

Verific-o cu site-u ăsta :
https://www.paulaschoice.com/......dictionary
după părerea mea într-un produs pe care nu-l lași pe față, cum e apa micelară/demachiant etc. nu merită să investești prea mult.