| Cristinaaaaaaa a întrebat:

Apa oxigenata arde parul :-s? Funda:*

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Nu are cum să ardă părul doar îl oxigeneaza îl face blond

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Depinde cit pui.Eu in clasa 12 am pus destula nu am patit nimic in schimb am devenit o blonda super misto.Pacat ca pe vremurile acelea era un pacat oribil sa te vopsesti chiar si in clasa 12 cred ca profesorii de atunci de ar vedea ce e acum in scoli ar primi pe loc infarct.Ei bine, nu toti dar cei care nu stiu sa se acomodeze la situatii noi.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Desigur. Apa oxigenata are rolul de a imbatrani rapid celulele. Deaia dai cu ea pe rani deschise pentru curatare si cicatrizare.

| ktrinel a răspuns:

Dk pui putina nup dar dk e in cantitate mare cu siguranta,

| STeEaaNuuTtTzZz a răspuns:

Sigur ca nu fundita?