| NonZarek a întrebat:

Are cineva o idee cum se numește outfitul sau cum as putea găsi pe google mai multe outfituri ca și cel al lui Thomas Shelby? Mi-a plăcut foarte mult stilul cum a fost îmbrăcat și ma interesează sa caut haine sa fac un outfit asa elegant, anii 30.
Thomas Shelby e din serialul peaky blinders, asta pentru cei care nu au știut.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da ce mai, ai uitat limba romana, ca nici engleza vad ca nu o stii? Straduieste-te sa vorbesti macar intr-o limba, de la cap la coada!
Uite aici:
"outfit" inseamna "imbracaminte"

| NonZarek explică (pentru Violleta2022):

Ahahahaha, hai ca asta e problema ta acum, ca eu scriu câteva cuvinte în engleza, tanti, outfit nu înseamnă doar îmbrăcăminte, în caz ca nu au știut, dacă cauți pe google translate outfit și dai traducere, îți va da îmbrăcăminte, da, dar aceea nu este singura traducere, casca ochii și documentează te, te roade pe tine acum asta ca am scris eu câteva cuvinte în engleza.
Da, poate am uita limba romana, vre o problema? Du te la cratiță ca acolo îți este locul, îmi pare rău că am ajuns sa te jignesc dar nu e prima data cand o persoana se trezește sa se lege de vocabularul meu, când eu strict am întrebat un lucru, nu păreri despre limbajul meu. Moderatorii ăștia de la TPU chiar nu va observa? Sunteți mai rai decât gândacii, ți au găsit sa te legi de cum vorbesc eu, mama voastră de rase spurcate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru NonZarek):

Intreba un lucru clar, intr-o singur limba, daca esti mai inteligent decat o coada de matura, cum te-ai dovedit.
In cantextul folosit de tine "outfit" isneaman doar imbracaminte!
Vorbesc engleza fluent, locuiesc si traiesc de o viata intr-o tara occidentala, asa ca, la anisorii tai de adolescent, fa-te mic si ascunde-te, ca te-ai facut de rusine.

In ce priveste statul la cratita, daca nu ai aflat inca, este randul barbatilor laughing in special a celor care sunt analfabeti si nu au sanse in viitor sa-si gaseasca un loc de munca.