| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva placa de indreptat parul Remington PRO-Ceramic Extra S5525?
Daca da, rezista parul drept la umezeala de afara?

2 răspunsuri:
| Elelei a răspuns:

Indiferent de placa, la umezeala (ceata, aburi de baie, etc) parul isi va reveni la forma sa naturala.

| Andra9pk a răspuns:

Cu orice placa ti-ai face parul. daca e umezeala, rezista foarte greu drept.te mai ajuta unele solutii anti-frizz dar nu cine stie ce. eu din experienta personala am incercat peste 5-6 placi de par( chiar si printre cele mai bune) si nu au avut efectul "ca la salon".