| eevelin96 a întrebat:

As avea o intrebare cam banala, insa sunt noua si nu stiu cum pot sa dau fundita...Ma puteti ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
| Sid23 a răspuns:

Este simplu. Dupa ce ai adresat o intrebare si ai primit raspunsul pe care il doreai, dupa comentarii vei avea un simbol si o fraza "declara raspunsul castigator" sau ceva asemanator[numai tin bine minteblushing].Dai click pe el si la fiecare comentariu in dreapta va aparea conturul fundei.Vei da click pe cel care iti place si gata.Ai oferit o fundita unei persoane.^^ Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| 6111992 a răspuns:

Buna nu stiu sa iti expic prea bine dar sper sa intelegi, atunci cand primesti raspunsuri la intrebarii iti trimete pe id tau de mess sa desemnezi raspunsul castigator intri aici si ai in dreapta fiecarui raspuns ceva rotund ca o funda apesi pe funda care se afla in dreptul raspunsului care l-ai ales si te pune sa confirmi daca esti sigura ca acela vrei sa fie raspunsul castigator dai ca da si gata sper ca te-am ajutat.

| Innovation a răspuns:

Pai sub fiecare raspuns primit iti apare acolo "Declara raspunsul castigator", dai clic si gata.

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Simplu...de exemplu eu iti scriu acum ceva iar tie in partea dreapta iti apare ca "Decalara acest raspuns castigator" poti face asta chiar acum fiindca te-am ajutat! Te rog! pa, pa

| Anytsa a răspuns:

Salut!
Deci, in dreapta raspunsului meu vezi ca este o medialie gri cu o panglica. Ca sa dai funda apesi pe ea si se va face galbena. Si gata!

| AndreeaRox a răspuns:

Cand iti da cineva un raspuns iti apare in dreapta raspunsului... daca vrei sa declari acel raspuns castigator dai acolo...

| Sori98 a răspuns:

Da,cu mare placere. big grin. Odata ce primesti un raspuns la una dintre intrebarile puse de tine pe care il consideri cel mai potrivit pentru tine, apasa langa raspuns pe butonul unde arata fundita. Trebuie sa fi sigura ca raspunsul este bun. Sper ca te-am ajutat. Si eu sunt noua laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In partea dreapta a unui raspuns este o panglica gri, dai pe ea si gata, ai dat funda.
Bine ai venit in comunitatea TPU happy

| KiraVonHell a răspuns:

Cand iti raspunde cineva si acel raspuns este unul potrivit pentru intrebare in dreapta iti apare o panglica de concurs gri dai pe ea si se face portocalie si asa ai dat funditabig grin