| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa dau comanda de pe physioBust.ro de acel tratament cu gel si capsule pentru marirea bustului si voiam sa intreb daca a mai incercat cineva si daca a dat rezultate, sau daca credeti ca merita sa incerc, va multumesc anticipat :*

8 răspunsuri:
| Strawberry89 a răspuns:

Banii nu sunt o problema, dar problema e ca nu ma incanta ideea de a-mi baga silicon in sani si de aceea voiam sa incerc ceva natural, dar nu stiu cat de sigur e, poate sunt alte reactii adverse, am intalnit pe internet o fata care a spus ca a folosit asa ceva [PhysioBust] si are acum probleme grave cu inima si a fost la medic si i-a garantat ca sigur de la acest tratament s-a imbolnavit, dar majoritatea fetelor care lasau comentarii au spus ca acest tratament chiar da rezultate, sunt confuza si nu stiu ce sa fac sad

| madvideo a răspuns:

De retinut. e bine sa nu incerci orice produs de pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu incerca pentru ca o sa iti creasca bustul foarte mult...si o sa regreti.de exemplu eu am o prt care se dadea cu tot felul de creme si efectul nu facea in luni ci in ani si dupa vreo 2 ani ii crescusera ff mult...si regreta ff mult deci nu incerca o sa regreti mai bine pune'ti silicoane nu ai bani? strange pune ban pe ban si o sa strangi cu timpulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt interesat pentru fiica mea / a facut nenumarate cure de slabire si are bustul foarte mic si sufera. As dori sa stiu dac are efecte adverse. Are doar 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am documentat mult si am citit multe comentarii despre acest produs si am gasit comentarii chiar de la un medic si de la o fata care a fost cu produsul la medic si a garantat ca este natural si chiar contine o substanta care ajuta impotriva cancerului la sani, si eu mi l-am comandat, astept sa incep tratamentul. deja am inceput cu gelul de 4 zile si nu-mi vine sa cred cat de bine arata sanii mei si chiar sunt mai maricei. este adevarat ca asta tine de fiecare organism dar daca nu merge garantat iti dau banii inapoi si daca ai intrebari poti oricand sa le dai un email si iti vor raspunde pentru ca si mie mi-au raspuns, gasesti adresa pe site-ul lor. daca vr ma poti intreba si pe mine cum imi merge pe marchy1006@yahoo.com. tratamentul il incep pe 24 oct.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine a fost nefolositor, nu mi sa-u marit nici un cm si mi-am pierdut timpul si banii degeaba, acum am trimis coletul inapoi desi nu cred ca imi mai vad pierderea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-au trimis banii inapoi, macar st parolisti

| andrey_2747 a răspuns:

Nu e bun