| Deamarya a întrebat:

As dori sa îmi cumpăr o pereche de vansi și nu stiu ce sa aleg dintre vans old skool classic și vans old skool comfycush. Am înțeles ca cei comfy sunt mai confortabili dar nu țin așa mult, fata de cei basic care jenează la început. Aș dori păreri de la cei care au deja.

1 răspuns:
| spartacus999999 a răspuns:

Salut, eu am vans old skool classic si pot sa iti zic ca dupa 6 luni inca se mentin foarte bine, la inceput, prima sapt a fost naspa dar dupa m-am obisnuit