| Biancaaa6729 a întrebat:

As dori sa imi dati niste sfaturi ce rochie as putea sa imi iau pentru banchet, Sunat inalta, slaba, am 1, 65 si 48 de kg sanii destul de mici. Dau funda:*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| xgeanina a răspuns:

Http://www.rochite-seara.ro/rochii-de-banchet-clasa-a-8-a.htm
uite astea de aici sunt destul de dragute:-? si-ti da si niste sfaturi dupa care sa alegi rochia :-?
daca esti slaba poti sa-ti iei o rochie mov, albastra, verde... depinde de ce-ti place si tie:-?
ai putea sa alegi una cu bretele :-? si cu voal. sau simpla:-? cum iti place:>
succes:*

| Jullie_2542 a răspuns:

Http://cache.stylemepretty.com/......-2.jpg...o rochie draguta, colorata si scurta c: ia-ti pantofi cu tocuri care sa fie misto ca se vede dragut cu o rochie de genul ala scurta c: sau ai putea sa-ti iei o rochita tot asa cu ceva gen corset ca iti defineste silueta si daca e te face si putin mai voluptoasa. dar nu stiu asta e parerea mea.in rest accesorii potrivite dar sa nu fii prea incarcata :D bafta!