| desperad0s a întrebat:

As dori sa ma pensez, sunt baiat am facut de curand 17 ani si pur si simplu nu imi plac sunt groase si dezorientate. Nu vreau sa le fac singur ca sigur le voi strica vreau sa ma duc la salon insa am o oarecare retinere. Nu imi este rusine ca nu sunt nici primul nici ultimul dar nu stiu cum sa ii spun. Nu vreau sa ma penseze urat. Adica sa raman tot atat de groase dar nici subtiri cum sunt unii. Plus ca stilul meu nu este ca al celorlalti baietii, ies cu pantaloni largi sau daca sunt stramti ii las pana dupa fund, asortez cu un tricou, bluza larga si hanorac larg si shoesi top sau hi-top. Acesta este stilul meu pentru a intelege cum as vrea sa ma pensez. Vreau un sfat bun, adica cum as putea sa ii zic acelei specialiste sa ma faca. M-am mai pensat cand aveam 14 ani dar am uitat cum am spus. Nu vreau foarte subtiri si nici arcuite.

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Spune ca vrei sa fie un pensat natural, doar firele in plus sa le scoata si eventual sa dea o forma ideala fetei tale. Nimic extravagant.
Cam asa:
http://s.zumzi.com/zp/6/4/643dca5f61e22b57fdac46f239053386_1_large.jpg

1 răspuns:
| Mihai437 a răspuns:

Pai uite si eu ma pensez singur, daca ai o verisoara roag-o sa te penseze, dar nu exagerat de mult. Sa nu-ti fie rusine. Imaginea conteaza foarte mult. Salut