| SatanSoul a întrebat:

As dori sa-mi vopsesc parul gri, mi-am cumpacat vopsea de la loncolor, dar dupa prima spalare s-a facut blond deschis. Ce vopsea as putea folosi? (una care nu isi pierde nuanta)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gri? parca ti-am mai spus odata sa stai linistit ca natura isi va face treaba incet dar sigur.

| Mackenzie707 a răspuns:

Vopseaua este permanenta?
Pare ca vopseaua este de proasta calitate.Îți recomand cele de la l'oreal sau syoss.
Totuși, dacă vrei sa iți iasă frumos, du-te la coafor.Cred ca trebuie sa te și decolorezi, asta depinde de culoarea naturala a parului.
Dacă este permanenta și acum ai parul blond, mai bine te duci la coafor.
Sper ca te-am ajutat.