| bubu_7778 a întrebat:

As dori si eu cateva recomandari de parfum barbatesc care sa miroasa destul de fresh dar in acelasi timp tare.

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

*Bvlgari Aqva Pour
*Calvin Klein Ck In 2u
*Christian Dior Eau Sauvage
*Gucci Envy Men
*Lancome Hypnose Pour Homme
*Prada Men
*Roberto Cavalli Black
*Versace Jeans Couture Man
*Versace L`homme
*Yves Saint Laurent M7 Fresh

6 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

TOLSOM de la amway, COMME UNE EVIDENCE HOMME sau TRANSAT de la yves rocher.

| Mo a răspuns:

PRADA MEN
LANCOME HYPNOSE POUR HOMME

| miha2010 a răspuns:

Antonio banderas, esprit collection, vanderbilt for men, pierre cardin for men blue, sunt chiar minunate!

| zuzuliana a răspuns:

Full sped de la avon ala portocaliu si nu-i nici scumo...si miroase foarte frumos :X...nu stiu daca am scris bine"full sped"

| cristinela a răspuns:

Acqua di gio/georgio armani. elegance /lacoste.sau mai acceptabil ca pret, adiddas are niste parfumuri destul de bune si poti alege ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tomorrow pentru El de la Avon e minunat.Mai e si Black Suede Touch, tot de la Avon, precum si Signature. Mie imi plac foarte mult. I le-am facut cadou iubitului meu(pe randhappy ) si e foarte incantat de fiecare din ele.Preturile sunt foarte bune.