| anonim_4396 a întrebat:

As putea prezenta moda in cadrul unor evenimente de moda daca am 16 ani, 1, 73 inaltime, 58 de KG, sunt baiat si am fața foarte curata!?

Daca da, unde?
Trebuie sa platesc eu banii?
Voi primi hainele cu care sa na imbrac sau va trebui sa le cumpar ca sa le pot imbraca?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Vorbesti de parca tu i-ai angaja pe ei sa te lase sa te plimbi pe podium.
Nu! Model înseamnă ca ei au nevoie de tine sa le prezinți hainelesi îți asigura totul plus onorariu.
Dar nu e așa simplu, îți dai seama ca toată lumea se înghesuie când vine vorba de așa ceva și oricum nu se caută prea mulți băieți.