| Ana a întrebat:

As vrea ca sa ma tund dar nu prea scurt pentru ca eu am parul lung...este si putin cret, bruneta q ochii verzi, iar fata o am rotunda. daca puteti sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| oana_1897 a răspuns:

Aceleasi caracteristici ale fizionomiei le am si eu numai ca parul meu nu este cret(l-am indreptat cu placa o vreme si sa stii ca sa obisnuit asa, nu se mai increteste) Parerea mea e ca te-ar prinde bine o tunsoare care sa creeze mult volum in partea de sus si sa coboare in straturi pentru a alungi un pic forma fetei. Ca sfat ti-as sugera sa eviti pe cat posibil parul scurt pentru ca nu te avantajeaza... Fa-te cea mai mumoasawinking pup

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Tunde-te k rihanna in clipul umbrella

| Emmeii a răspuns:

Pai. ti-ar sta destul de bine tunsa in scari asa ca mine.in scari dar scurt.numai ca eu sunt satena si nu am parul cret. sper sa te ajut!:-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunde-te in scari sau asimetric.

| pisica_5883 a răspuns:

Buna. daca vrei un tuns gratis de catre o incepatoare si o rearanjare de catre profesoara te astept da dai un tel la 0761290540. te pup carmen