| RAY a întrebat:

As vrea o soluție pentru fața mea? Am crâncene fetelor? Riduri? Sa arate mai bine? Vezi poza profil

4 răspunsuri:
| giuvaier2001 a răspuns:

Recomandarea mea este sa consulti un medic specializat, mai exact unul dermatolog. Un sfat pe care pot sa ti-l dau, incearca sa te duci la unul foarte bun, recomandat de cineva cunoscut, si sa nu te avanti in,, operatii " si alte lucruri deoarece multi doctori am observat arunca cu niste afirmatii asa, cand altii pot gasi solutii mult mai rentabile si mult mai ok. Sper ca te-am ajutat happy

| RAY explică (pentru giuvaier2001):

Nu stii exista esteticieni la care sa merg, cu trimitere de la medic

| giuvaier2001 a răspuns (pentru RAY):

Esteticienii intervin in cazuri genetice. Dermatologii intervin in cazuri in care tu poate ai o genetica buna ( adica tu de fapt poti avea un ten super ) dar il ai afectat din diferite motive.

| RAY explică (pentru giuvaier2001):

Am văzut ca exista și operați minore