| TheBigger a întrebat:

As vrea sa cumpar tricouri polo si din bumbac largi, gen stil hip hop dar oriunde caut gasesc tricouri largi insa manecile sunt prea scurte pentru ce imi trebuie mie, as vrea ca maneca sa fie pana la cot si sa fie larga, daca stiti vreun site ar fi de folos

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Pai daca sunt mari ca si marime, sigur or sa iti ajunga pana la cot.Asa ce spui tu cu maneca ceva mai lunga Tommy Bahama facea tricouri asa, stiu ca am si eu si asa are maneca ceva mai lunga decat alte branduri.
Polo tu te referi la model sau la brand? Polo sunt tricourile cu maneca scurta dar cu guler, asa sunt nimite polo. Poate tu vrei Polo de la Ralph Lauren, am si de la astia balamuc, dar nu au asa maneca cum vrei tu.De la Tommy Bahama asa au, nu stiu daca toate, dar numa ce am folosit acum vreo 3 zile un tricou de la ei si chiar ma si miram zic ba asta e marime f mare zic, desi era din dulapu meu laughing acum ca am citit ce zici tu miadusei aminte.Mai sunt si alte branduri, dar trebuie sa gasesti un magazin c are vinde multe branduri si acolo sa verifici.
Cu maneca asa larga trebuie tricouri relax, asa le numesc unia, dar sunt relax tot corpu nu doara la maneca.Nu face nimeni tricou mai slim si cu maneca larga.