| Andreasx a întrebat:

As vrea sa cumpar un sampon bun din plante gen care sa nu aiba jumatate de tub euri cancerigene cum au majoritatea sampoanelor(foloseam pantene pana am aflat de pe un site ce descrie produse dupa ingrediente ca jumatate din ele sunt riscante,pacat ca era destul de bun pentru parul meu, il lasa moale, nu se ingrasa repede) si nu as vrea sa fie f scump.dar nu stiu ce sa caut.Imi puteti da idei? am folosit ziaja care are ingrediente naturale dar am facut cojite si matreata de la el.Am mai auzit de Logona, dar nu am gasit pareri despre el! Funda!????

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Îți recomand cele de la Khadi, sunt mai scumpe dar în același timp vegane https://www.khadi.ro/46-cosmetice-bio-par. Eu de când folosesc cel de la Khadi și trec la unul din comerț nu mai îmi priește, mi se îngrașă ori îmi apare rapid mătreață. De 1 an și jumătate folosesc cele vegane, fie de la Khadi sau Alnatura (DM, nu știu dacă și în România există cele de la Alnatura). sunt foarte bune!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://apimond.ro, încearcă de la ei, nu-s foarte scumpe și sunt naturale. Eu am folosit de la ei, mi-au placut și sunt mulțumită, o să mai comand. Au mai multe chestiuțe pe site.

| Teo29 a răspuns:

Sapun moale de la Hofigal. Este fantastic pentru par + este 100 % din plante si costa in jur de 10 lei.