| LoRy_1580 a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant avon sau oriflame... voi ce parere aveti? Ce avantaje si dezavantaje am?

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Te pot inscrie eu sunt lider e-mail ln_anamaria@yahoo.com iti pot trimite si o prezentare daca imi dai un e-mail

| anutza a răspuns:

Inscriu persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu ORIFLAME va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort. Poti sa-ti comanzi produse doar pentru uz personal, sau poti incepe o afacere, vei beneficia de aceleasi avantaje.

La Oriflame primesti cele mai mari comisioane din vanzari si produse de calitate! Inscriere gratuita:

-23-40% din valoarea comenzilor; -puteti plasa comenzile online; -produse cadou si oferte speciale pentru noii inscrisi;

-NOU! livrarea comenzilor la domiciliu

-participarea la concursuri si competitii; -sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe; -sansa de a deveni director care, pe baza performantelor de vanzare, ating un nivel mai mare de 5000$ vanzari coordonate.

-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;

Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):

• 0%: pentru comandă sub 50 lei

• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei

• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei

• 40% : pentru comandă peste 500 lei

Varsta minima 16 ani. ln_anamaria@yahoo.com

| loveinshadow a răspuns:

Dezavantaje nu cred ca ar fi, adica castigi o suma frumusica de bani, nu necesita nici efort+plus ca poti incerca si daca nu iti place te poti retrage. Sper ca te'am ajutat!

| erika13 a răspuns:

Sunt numai avantaje, nu gasesc nici-un dezavantaj la avon sau la oriflame
daca doresti sa devii reprezentanta avon sau oriflame astept mesaj aici pe site sa vb sau pe e-mail erika_fazekas@yahoo.com
pa

| pici6 a răspuns:

Buna lory dezavantaje nu prea sunt... in schimb ai numai de castigat. de exemplu la avon te pot ajuta eu sa te inscrii iti pot da si cateva detalii.ai la dispozitie o brosura de la mine pentru inceput, trebuie sa-ti faci clienti unde sa dai brosura luna de luna, cu cat ai clienti mai multi cu atat faci vanzare mai mare, cu cat ai vazare multa cu atat primesti discount pana la 40%, discountul asta se transforma in banuti care iti raman tie, pe langa banutii astea, u ca reprezentat ai si o mina brosura unde gasesti produse mai ieftine, cadouri motivationale mai mareu, produse reduse pentru tine++ daca te inscrii acum beneficiezi de programul avon junior unde la fiecare nivel castigi bonusuri.coletul iti vine dupa 2-3 zile lucratoare la tine acasa cu fan curier. daca esti interesata lasa-mi mesaj cu id-ul tau te pup // funda?

| NiceBrownEyes a răspuns:

Sunt multe avantaje. poti castiga bani.si multe produse. fara sa le platesti.sunt produse bune.si ai mai multe reduceri. e mult mai usor. poti incerca daca nu-ti plk...asta e. poti renuntza...

| Chris0203 a răspuns:

Bună!
Te poți înscrie aici la Oriflame
https://ro.oriflame.com/......consultant