| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa îmi cumpăr un șampon pentru barba. Ma puteți ajuta? As cumpăra și un set +ulei +balsam +pieptan. Firul din barba difera fata de cel cap. Nu e recomandat sa îți speli barba cu sampon pentru parul din cap. Degeaba îmi spăl barba cu sampon obișnuit pentru ca tot am matreata.

5 răspunsuri:
| SmaraldAlbastru a răspuns:

Săpunul cu glicerină este excelent. Dar, ajută numai atunci când spălarea nu este urmată de aplicarea uleiurilor și/sau a balsamurilor.

| Design2021 a răspuns:

Nu stiu din ce oras esti, dar daca ai magazinul DM in oras, gasesti acolo ceva la pret accesibil, este set pentru barba cu ce ai mentionat tu.

| Hurin a răspuns:

Sampon pentru barba rolling on the floor. Ce a ajuns lumea in ziua de azi...

Esti un viking din trecut? laughing

| Rocklove a răspuns (pentru Hurin):

Ce ți se pare aiurea?! Odată ce porți barba trebuie sa o îngrijești!
Ți se pare aiurea... Nu vreau sa îmi imaginez cum ai tu grija de tine

| Hurin a răspuns (pentru Rocklove):

Pun pariu ca te fardezi in retrovizoare cand ai rosu la semafor. E mai bine decat sa treci pe el oricum laughing