| Gabriela19loredana77 a întrebat:

Aș vrea să îmi fac o tunsoare stil bob scurt (lung în fatã scurt în spate)
Am faţa ovală și piele mulatră, ochii căprui închis si nasul putin cârn am si buze mici, multi oamenii îmi spun cã mi-ar sta bine.
Dar vreau sã aflu si o pãrere din partea fetelor in general de aici, cum credeti cã mi-ar sta?

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Tunsorile bob merg mai bine pe un păr mediu sau gros.
Nu iti recomand aceasta tunsoare in cazul in care parul tau este subtire, fin.
Dacă nu este subtire si iti doresti o schimbare, go for it!

| isemilia a răspuns:

Sunt de parere ca iti va sta bine, insa nimeni nu poate garanta. Eu spun sa incerci, parul oricum va creste.